Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Faustyny Kowalskiej w Trzebosi

Dzień dziecka 2023

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy  i zabawy oraz dostaje się  smakołyki.

W naszej szkole Dzień Dziecka  rozpoczął się od wspólnego apelu, podczas którego pani dyrektor Genowefa Kraska, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zapoznała uczestników z programem dziecięcego święta.

Punktualnie o godzinie 9.00 społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej gdzie został przeprowadzony konkurs pięknego czytania. Mistrzowie klasowi rywalizowali między sobą.

Byli to: Julia Kroczek- klasa O,

Aleksandra Słonina- klasa II,

Oliwia Ożóg- klasa III

Jakub Zając- klasa IV.

Wszyscy uczestnicy konkursu bardzo dobrze czytali, ale najlepszymi zdolnościami wykazał się  Jakub Zając. To właśnie on został Szkolnym Mistrzem pięknego czytania. Gratulujemy.

Po konkursie uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach sportowych.  Konkurencje były bardzo zróżnicowane.  W przerwach dzieci dostały napoje, lody oraz różne łakocie.

Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.

Zapraszamy do naszej galerii.

Dzień dziecka

Utworzono dnia 07.06.2023, 08:20